» Almanya Vizesi Nasıl Alınır

Almanya Vizesi Nasıl Alınır

Almanya vizesi için tıklayınız

Almanya Vize İşlemleri, Almanya vizesi almanın en kolay ve en hızlı yolu bizler ile irtibata geçmektir. Almanya vizesi almak için gerekli evrak ve belgelerle beraber, Almanyaya gitmek için gerekli birçok maddeyi, şartları, vize ve pasaport başvurularını bu yazımızda takipçilerimiz ile paylaşacağız.
Almanya hakkında kısa bilgi: Almanya Avrupanın tam göbeğinde yer alan, Sanayi devrimi ve Fransız ihtilali gibi devrimlerden sonra Dünya üzerinde söz sahibi olmayı başarmış, 80 Milyonluk nüfusu ve her geçen yıl gelişen ekonomisiyle Avrupa ve Dünyanın süper güç ülkeleri arasında yer alır.
Almanyanın Türkler için ikinci bir özelliği ise, Birinci dünya savaşı sırasında Osmanlı İmparatorluğu ile Müttefik olması, Üçüncü özelliği ise Almanyada çok sayıda Türk vatandaşının ikamet ediyor olmasıdır.
Çok çeşitli yatırımlara açık olan Almanyada, Alman vatandaşlarından sonra en Çok Türk vatandaşı ve Türkiyeden Almanyaya çeşitli nedenlerle (ticari, eğitim, yaşam) göç eden kişiler bulunmaktadır.
Almanya Vizesi Nasıl Alınır?
Vizem.gen.tr sitesi, Almanya Ticari Vizesi, Turist Vizesi, Almanya Ziyaret ve Öğrenci Vizeleri başvuru ve danışmanlığında yetkilidir. Almanya Turistik yada Ziyaret Vizesi için Tüm Başvurularda Vize ya da pasaport alacak kişinin direkt kendisi, şahsen gelmelidir. Vizem.gen.tr Tüm Ticari başvurularda (Schengen Vizesi) Danışmanlık yaptığı kişilere yardımcı olmaktadır. Ticari Schengen Vizesi Başvurularında son iki yıl için iki schengen vizesi olan ve bu vizelerle yurt dışına çıkan yolcularımızın konsolosluğa bireyin şahsen kendisinin gelmesi gerekmemektedir. Vizem.gen.tr bu vize türlerinde ve uzun çok girişli vizelerde başvuru yapmaktadır.
Almanya Vizesi İçin gerekli belgeler ve evrakları Şu sayfada yer alan bilgilerden öğrenebilirsiniz. Bir daha ki yazımızda Vize Türlerine göre detaylı ve ayrıntılı olarak inceleyeceğiz.

VN:F [1.9.15_1155]
Rating: 6.7/10 (6 votes cast)
VN:F [1.9.15_1155]
Rating: +2 (from 2 votes)
Almanya Vizesi Nasıl Alınır, 6.7 out of 10 based on 6 ratings PDF Olarak indirebilirsiniz.
Bu yazı Almanya, Almanya Vizesi kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

2 Yorumlar to Almanya Vizesi Nasıl Alınır

 1. Geri izleme: Almanya vizesi ve Almanya Vize işlemleri | Vize İşlemleri

 2. Cengiz YILDIRIM der ki:

  Sayin Yetkili , 27 Agustoa tarihinde Romanyada olmayi,28 inde Cek cumhuriyetine ,29 Agustosda Almanyaya gecip ve 7 sinde oradan ayrilarak Slovenyaya ve 8 Eylulde Romanyaya donerek 10Eylu de Turkiyeye donmeyi planliyorum. Emekli subayim fakat yesil pasaporta sahip degilim.Benim icin Ankaradan en uygun ve hangi belgelerle vize alabiliriz.Bana nasil yardimci olabilirsiniz ve ucretlerinizi yazarsaniz memnun olurum.tesekkurler

  VA:F [1.9.15_1155]
  Rating: 7.0/7 (1 vote cast)
  VA:F [1.9.15_1155]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam Denetimi *
1 + 3 =

Benzer yazılar