» Yurtdışı turları için vize işlemleri

Yurtdışı turları için vize işlemleri

Yurtdışı turları ve yurtdışı gezilerinizde vize işlemleri yaptırmanız gerekebilir. Ülkemiz vatandaşlarından vize isteyen ülkelere yapacağınız gezilerde Gezi amaçlı yani Turistik vize alabilirsiniz.

yurtdışı tur programları

tatil

Gezinizin kaç gün süreceği, ne gibi yerlere uğranacağı, Oradan geri dönüş mü yapılacak yoksa başka ülkelere geçiş yapılacak mı, Bu gibi sorular vize türünü değiştirir. Hem gezi hem ticaret, veya hem turistik amaçlı ziyaret hem de akraba ziyareti yapmak istiyorsanız, Akrabanız tarafından size iletilecek davetiye ve diğer gerekli belgelerle vize başvurunuzu yapmalısınız. Acentamız aracılığıyla yapacağınız vize işlemleri ve vize ücretleri hakkında daha kapsamlı bilgi almak, toplu yurtdışı turları, tur programları ve kültür turlarına katılmak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz. 2012 yılı erken rezervasyon dönemi geçmeden otel rezervasyonu, uçak bileti veya tur programlarına katılım gerçekleştirin. İndirimli fiyatlardan yararlanın. Vize işlemleri

VN:F [1.9.15_1155]
Rating: 8.0/10 (5 votes cast)
VN:F [1.9.15_1155]
Rating: +2 (from 2 votes)
Yurtdışı turları için vize işlemleri, 8.0 out of 10 based on 5 ratings PDF Olarak indirebilirsiniz.
Bu yazı Otel rezervasyonu, Uçak Bileti, Vize İşlemleri, Yurtdışı otel rezervasyonu kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam Denetimi *
9 + = 16

Benzer yazılar